08.03.2019 - Bílý tým - Černý tým 8:6 (2:4, 4:2, 2:0)

Po lepších účastech přišlo méně hráčů, dokonce chyběl stabilní gólman, takže po devíti měsících se do brány usadil Viktor. Černí vědomi si nerozchytanosti gólmana bílých, začali pálit co to šlo. A v 6. minutě vedli 4:0. Ale byl to jen počátek zápasu, takže rozhodnuto ještě nebylo. Bílí snížili, ale černí si udržovali odstup a v polovině zápasu vedli o tři branky. Na konci třetiny ale už bylo srovnáno. A jelikož černým zvlhl střelecký prach, bílí si uzmuli výhru pro sebe. Zajímavostí je, že výsledek 8:6 jsme letos viděli počtvrté z 10 zápasů. Byť poprvé z pohledu bílých.

02:45 - Poncza Roman (Jásek Petr) - 0:1
03:30 - Poncza Roman (Durczok Adam) - 0:2
05:15 - Poncza Roman (bez asistence) - 0:3
05:50 - Polok Marian (bez asistence) - 0:4
07:20 - Junga Filip (Neuwirth Tomáš) - 1:4
19:00 - Neuwirth Tomáš (Neuwirth Adam) - 2:4
21:54 - Poncza Roman (bez asistence) - 2:5
26:11 - Junga Filip (Neuwirth Tomáš) - 3:5