1.11.2013 - Bílý tým - Černý tým 5:5 (2:1, 1:1, 2:2, 0:1)

Jediný hráč nám chyběl ke stoprocentní účasti a tak se dalo čekat svižné tempo.

Prvního úspěchu se dočkali bílí. Tomáš Neuwirth využil milimetrového pasu Romana Miczky. Hned za minutu srovnal Marek Kožusznik. V 10. minutě Miczka nahrával na branku Marku Dudovi a bílí znovu vedli.

Delší bezgólové období přerušil ve 33. minutě Neuwirth, který se prosadil z úniku 2 na 1. Černí následně snížili diskutabilní brankou. Dovicova střela byla tak prudká, že jsme se neshodli, zda zvonila vnitřní nebo vnější tyčka. Svou si nakonec prosadili černí - 3:2.

Ve 45. minutě svou typickou střelou zápěstím dovršil hattrick Neuwirth - 4:2. Černí začali napadat rozehrávku bílých a výsledkem byla chyba Kozieła a následný gól Dovicy - 4:3. Bílí si vzali dvoubrankové vedení zpět. Wawrzyk uniknul podél mantinelu a krásně zavěsil. Jeho následná oslava před střídačkou černých soupeře vyburcovala. Do konce třetiny černí snížili. Gabzdyl získal na půli míček, zbavil se dvou protihráčů a prostřelil Fukalu - 5:4.

Poslední čtvrtina se proměnila ve velký boj o vítězství. Černí dokázali srovnat. Junga nejprve vybojoval míček, pak v souboji zbořil Tůmu a nakonec našel nepokrytého Dovicu. Další branku už výborně chytající brankáři nedovolili a zápas tak skončil remízou.

Díky větší účasti mělo utkání slušné tempo. Poprvé proti sobě nastoupili ostrostřelci Dovica s Miczkou. Brankové hody se však nekonaly. Remíza 5:5 nakonec byla nakonec spravedlivá.

02:35 - Neuwirth Tomáš (Miczka Roman) - 1:0
03:54 - Kožusznik Marek (Dovica Marek) - 1:1
09:41 - Duda Marek (Miczka Roman) - 2:1
32:53 - Neuwirth Tomáš (Miczka Roman) - 3:1
35:01 - Dovica Marek (Junga Filip) - 3:2
44:51 - Neuwirth Tomáš (Wawrzyk Jiří) - 4:2
46:18 - Dovica Marek (Junga Filip) - 4:3
49:09 - Wawrzyk Jiří (Tůma Dalibor) - 5:3