1.12.2013 - MFL - Florbal Stonava - Team Stars 2:3 po nájezdech (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

Turbulence sestavy nepřestává. Návrat hlásí trojice Blus-Fukala-Gąsior, chybí však GabzdylKus a Wawrzyk. První start si připsal Aleš Daněk.

Úvodní třetina byla bezbranková. Šance jsme měli, ale ani soupeř nezahálel, takže za nulu vděčíme Fukalovi.

Ani ve 2. třetině jsme se neprosadili a naopak inkasovali - 0:1.

Třetí třetina patřila nám. Ve 35. minutě předvedl útok Gąsior-Kožusznik-Junga příkladovou spolupráci zakončenou Jungovou se střelou do prázdné brány - 1:1. Když nás ve 43. minutě dostal do vedení pěknou střelou do růžku Junga, zdálo se, že si konečně připíšeme kýžené 3 body. Jenže minutu před koncem jsme neuhlídali náběh útočníka Stars a bylo srovnáno - 2:2.

Na řadu přišly poprvé v této sezóně MFL nájezdy. Začínali jsme my. Gąsior neproměnil. Fukala zneškodnil nájezd soupeře. Junga také neproměnil, zato blafák hráče Stars znamenal, že Kožusznik proměnit musel. Až příliš však napodobil své předchůdce a z druhého bodu se tak radoval tým Stars.

Dnes jsme konečně vybojovali bod. Bohužel střelecká mizérie se nás drží jako klíště. Herní projev však nebyl špatný. Svými zákroky nás opět podržel Fukala.

23:23 - Team Stars - 0:1
34:42 - Junga Filip (Kožusznik Marek) - 1:1
42:18 - Junga Filip (Kožusznik Marek) - 2:1
43:47 - Team Stars - 2:2

Nájezdy: Gąsior Michal (0:0), save Fukala Daniel (0:0), Junga Filip (0:0), gól Team Stars (0:1), Kožusznik Marek (0:1).

Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.