10.01.2016 - MFL - Florbal Stonava - Ossiko Třinec 5:6 po nájezdech (0:4, 2:1, 3:0 - 0:1)

Dneska jsme museli trochu experimentovat se sestavou. Ale odhodlání nám nechybělo.

Jenže soupeř si hned v úvodní třetině získal náskok, který se zdál být rozhodující. Hlavně branka číslo 3, kdy se míček po bully doslova dokutálel do brány pod nohama Pavlíka, byl z kategorie totálně zbytečných. Paradoxně nám to asi pomohlo. Ossiko si začalo myslet, že to dneska bude pohodička a povolili v nasazení.

My jsme se ale nesložili. Jura na dvakrát odčaroval soupeřovu bránu a začaly se dít věci. Ossiko sice ještě jednou skórovalo, ale pak už jen my. Jura opět trochu krkolomně skóroval, ale i takové góly platí a jsou hodně důležité.

Třetí třetina patřila jen nám! Michal vykřesal naději, Juris ho hned napodobil a už to bylo jen o branku! V poslední minutě jsme dokonce využili přesilovku a bylo srovnáno! A to nebylo vše... V posledních sekundách jsme měli brejk dva na nikoho a Jura jen těsně minul prázdnou bránu! Ossiku spadl kámen ze srdce (a že to bylo slyšet i v nedaleké Werk aréně...). Nájezdy jsme bohužel nezvládli, ale ten bod, co jsme získaly bude jistě hodně důležitý!

07:16 - Ossiko Třinec - 0:1
08:03 - Ossiko Třinec - 0:2
12:33 - Ossiko Třinec - 0:3
13:13 - Ossiko Třinec - 0:4
19:38 - Gąsior Jerzy (Wróbel Martin) - 1:4
20:32 - Ossiko Třinec - 1:5
27:11 - Gąsior Jerzy (Wawrzyk Jiří) - 2:5
39:29 - Gąsior Michal (Dobrovolný Jakub) - 3:5