10.11.2013 - MFL - Florbal Stonava - Válec Team 3:5 (0:0, 2:4, 1:1)

Ve 4. utkání MFL nás čekal poslední z loňských semifinalistů - Válec Team. Udělali jsme dvě změny - Ondřeje Kuse nahradil v sestavě Marek Wróbel a svoje posty si vyměnili Marek Dovica s Adamem Gabzdylem.

První třetina nám herně nevyšla. Gól jsme sice neobdrželi, ale ani do předu jsme nic nepředvedli.

Náš zmar pokračoval v úvodu druhé třetiny. Nejprve Nalewajka chybnou rozehrávkou vybídl soupeře ke skórování, pak soupeř zakončil rychlý protiútok a následně zužitkoval přihrávku zpoza brány - 0:3. Teprve po této brance jsme se probrali z letargie. Zjednodušili jsme hru a přineslo to své ovoce. Ve 27. minutě Dovica vysunul po křídle Gąsiora, který mířil přesně - 1:3. Bohužel hned vzápětí jsme neubránili další přečíslení a bylo to 1:4. 2 sekundy před koncem třetiny jsme zahrávali trestný hod. Dovica na nic nečekal a napálil míček do brány - 2:4.

V poslední části jsme ještě zvýšili obrátky, ale branka ne a ne přijít. I soupeř měl šance, ale buď netrefil, nebo končil na Fukalovi. Branka přišla až v poslední minutě. Bohužel do naší sítě. Rozhodčí se upísknul, soupeř vzal balónek a upaloval sám na Fukalu - 2:5. Snížení Jiřího Wawrzyka už přišlo pozdě.

16:58 - Válec Team - 0:1
17:48 - Válec Team - 0:2
19:19 - Válec Team - 0:3
26:30 - Gąsior Michal (Dovica Marek) - 1:3
27:12 - Válec Team - 1:4
29:58 - Dovica Marek (bez asistence) - 2:4
44:17 - Válec Team - 2:5
44:40 - Wawrzyk Jiří (Wróbel Marek) - 3:5