10.8.2012 - Florbal Stonava - Florbal Karviná 16:4 (8:0, 1:1, 3:1, 4:2)

Utkání začalo náporem domácích, kteří po celých 20 minut diktovali tempo hry a získali si rozhodující náskok v podobě 8 branek! Takže pokud byly trochu obavy z výkonu našeho týmu, touto třetinou byly rozmetány. V další čtvrtině (zápas se hrál na 4x20 minut) hosté zlepšili obranu a také se snažili více kombinovat a ohrožovat branku. Domácí zbytek utkání sice nevypustili, ale nasazení a tempo hry trochu upadlo s ohledem na výsledek. I přes konečný výsledek trochu mrzí obdržené branky, které se i tak daly ubránit (hlavně obránci na nich měli zásluhu). Hlavní hvězdou utkání byl Radomír Byrtus, který dal 5 branek. Také brankář Daniel Fukala předvedl po zranění zdařilý comeback do branky a i zbytek týmu zaslouží za předvedený projev pochvalu.