10.8.2012 - Florbal Stonava - Florbal Karviná 16:4 (8:0, 1:1, 3:1, 4:2)

Utkání začalo náporem domácích, kteří po celých dvacet minut diktovali tempo hry a získali si rozhodující náskok v podobě osmi branek! Takže pokud byly trochu obavy z výkonu našeho týmu, touto třetinou byly rozmetány. V další čtvrtině (zápas se hrál na 4x20 minut) hosté zlepšili obranu a také se snažili více kombinovat a ohrožovat branku. Domácí sice zbytek zápasu nevypustili, ale nasazení a tempo hry trochu opadlo s ohledem na výsledek. I přes konečný výsledek trochu mrzí obdržené branky, které se i tak daly ubránit (hlavně obránci na nich měli zásluhu). Hlavní hvězdou utkání byl Radomír Byrtus, který dal pět branek. Také brankář Daniel Fukala předvedl po zranění zdařilý comeback do banky. Zbytek týmu také zaslouží za předvedený projev pochvalu.