11.10.2013 - Bílý tým - Černý tým 9:9 (3:3, 2:1, 2:2, 2:3)

Opět byla vyšší účast. Černí, kromě Vojtěcha Febera, který prohání domorodkyně v Nepálu, byli kompletní. Bílým chybělo 5 hráčů, takže přibrali jednorázovky Lecha Ćmoka, Michala Kubalu a Marka Dudu.

Černí začali nejlépe, jak mohli. Už po 20 sekundách Marek Wróbel krásně uvolnil Tomasze Machowského, který nadvakrát překonal Fukalu. Bílí srovnali v 10. minutě, kdy Michal Kozieł uvolnil zapomenutého Kubalu - 1:1. Černí si vzali vedení hned za minutu. Wróbel zpoza brány nahrál na půlící čáru Nalewajkovi, jehož střelu si srazil do brány Kubala - 1:2. Ve 13. minutě Marek Kožusznik špatnou rozehrávkou namazal Wawrzykovi, který prostřelil dnes vynikajícího Tomasze Chorzempu - 2:2. Bílým tato branka vlila krev do žil. Výsledkem byla krásná kombinace v 16. minutě - Koziełova přihrávka napříč útočným pásmem našla Byrtuse, jehož příklep z první znamenal vedení - 3:2. Černí dokázali srovnat půl minuty před sirénou. Pavel Blus posunul míček na Jungu, který na levé straně měl dost času i prostoru na střelu.

Další branka padla ve 29. minutě. Nalewajka obranným zákrokem dostal míček k Dovicovi, který individuální akcí dostal černé opět do vedení - 3:4. Bílí však měli ve svém středu Wawrzyka, jehož nejprve uvolnil Kubala a následně si sám vypracoval palebnou pozici oběhnutím obrany černých - 5:4.

První polovina třetí čtvrtiny branku nepřinesla, pak góly přece jen začaly padat. V 51. minutě využili NalewajkaDovicou zmateností soupeře, vyšachovali 4 bránící hráče i s Fukalou a bekhendovou kličkou upravil první jmenovaný na 5:5. Za 2 minuty černí zásluhou Jungy znovu vedli, jenže hned v zápětí vystřelil chytře ze zákrytu Kozieł a srovnal. Vedení dal bílým Wawrzyk po pěkné stahovačce do středu - 7:6.

Výsledková houpačka pokračovala i v poslední části. Srovnání přinesla akce Kožusznika, jehož přihrávku protlačil do sítě Dovica. V 68. minutě podobným způsobem skóroval sám Kožusznik - 7:8. Jenže hned v zápětí špatně rozehrál Jelen a Kubala srovnal. Černí se ještě jednou dostali do vedení. V 74. minutě prostřelil Dovica klubko hráčů a poslal černé do vedení 8:9. Jenže bílí koncovky umí a tentokrát to potvrdili pří závěrečné power play. V poslední minutě Gąsior zachytil Chorzempův výhoz a pohotově využil jeho nepřipravenosti.

Zápas skončil po zásluze remízou. Naznačuje to i vývoj skóre, kdy se žádný z celků nedostal do vedení o více než jednu branku. V dobrém světle se opět předvedli brankáři; ke standardně nadstandardnímu výkonu Fukaly se tentokrát přidal i Chorzempa, který doslova přiváděl útočníky k šílenství.

00:39 - Machowski Tomasz (Wróbel Marek) - 0:1
09:18 - Kubala Michał (Kozieł Michal) - 1:1
10:10 - Nalewajka Adam (Wróbel Marek) - 1:2
12:23 - Wawrzyk Jiří (bez asistence) - 2:2
15:44 - Byrtus Radomír (Kozieł Michal) - 3:2
19:31 - Junga Filip (Blus Pavel) - 3:3
28:10 - Dovica Marek (Nalewajka Adam) - 3:4
31:43 - Wawrzyk Jiří (Duda Marek) - 4:4