12.10.2012 - Bílý tým - Černý tým 7:3 (3:1, 0:0, 3:2, 1:0)

Páteční účast byla zase o něco nižší, hlavně u bílého týmu. Černý tým tak musel půjčit bílým dva stonavské hráče: Martina Mikeše a Daniela Witalu.
První čtvrtinu začali lépe černí. Hned ve 2. minutě Filip Junga uvolnil Jiřího Wawrzyka a ten bekhendovým příklepem skóroval - 0:1. Na srovnání se nečekalo dlouho. V 6. minutě po nepřesné přihrávce černých se zmocnil míčku Stanislav Michalec, posunul míček Ondřejovi Kusovi a ten už si věděl rady - 1:1. Hned o minutu později využil dalšího zaváhání černých Witala - 2:1. Černí se sice snažili nachytat Daniela Fukalu, ale ten byl, jako vždy, pozorný. V 18. minutě vystihl ve vlastním obranném pásmu míček Martin Mikeš a po sólu přes půl hřiště vymetl horní růžek bezmocného Tomasze Chorzempy - 3:1.
Druhá čtvrtina se nesla v režii skvělých zákroků brankářů. Černí měli šancí více, ale míček do brány nedostali.
Třetí část začali opět lépe černí, ale zmatky v jejich obraně znamenaly šance pro bílé. A ti trestali. Ve 44. minutě Michal Kozieł našel volného Michalce a bylo to 4:1. V 51. minutě se konečně prosadili černí. Marek Wróbel přiťukl míček Jungovi, ten si pohrál s obráncem a zavěsil - 4:2. Jenže za dvě minuty si bílí vzali tříbrankové vedení zpět. Mikeš tentokrát zužitkoval přihrávku Michalce - 5:2. Když se v 56. minutě prosadil Blus (6:2), měli už černí stejnobarevné myšlenky. Jenže v 58. minutě ještě vykřesal jiskřičku naděje Wawrzyk, kterému zpoza brány přihrával Wróbel - 6:3.
Kdo v poslední čtvrtině čekal nápor černých, ten se dočkal. Pozorná obrana bílých i dnes opět výborný Fukala jim však skórovat nedovolili. Navíc se bílým dařilo nacházet okénka v obraně černých a jen díky Chorzempovi prohrávali černí pouze o 3 branky. Bílí se nakonec dočkali ještě jedné trefy. Kus získal míček, nahrál do brejku Koziełovi a ten nezaváhal - 7:3.
Dnešní zápas byl ve znamení (ne)proměňovaných šancí. Černí ty své zužitkovat nedokázali, bílí naopak ano. Potěšující (ne však překvapující) věcí byly výkony brankářů. Fukala i Chorzempa předváděli parádní zákroky. Černí svému brankáři pomohli o dost méně, výsledek je tak vyústěním situace na hřišti. Dneska se hrálo docela slušně. Jen tak dál.

01:23 - Wawrzyk Jiří (Junga Filip) - 0:1
05:01 - Kus Ondřej (Michalec Stanislav) - 1:1
06:30 - Witala Daniel (bez asistence) - 2:1
17:42 - Mikeš Martin (bez asistence) - 3:1
43:15 - Michalec Stanislav (Kozieł Michal) - 4:1
50:55 - Junga Filip (Wróbel Marek) - 4:2
52:47 - Mikeš Martin (Michalec Stanislav) - 5:2
55:50 - Blus Pavel (Kus Ondřej) - 6:2