12.7.2013 - Bílý tým - Černý tým 13:11 (3:2, 4:3, 3:4, 3:2)

Tentokrát bylo jen 14 hráčů. Po dlouhé době se objevili  Tomasz Machowski a Marek Zaremba.

Hráči obou celků začali opatrně. Na první branku se čekalo do 9. minuty, kdy skóre otevřel přesnou střelou Marek Dovica. Bílí otočili stav v rozmezí dvou minut. Nejprve ve 12. minutě srovnal Michal Gąsior, pak se míček odrazil od hrudi Radomíra Byrtuse a bylo to 2:1. V 16. minutě srovnal Filip Junga po kombinaci s Dovicou. Do šaten však šli veselejší bílí. Z dobrého forčekingu těžil Michal Kozieł - 3:2.

Po přestávce černí srovnali. Zaremba převzal míček od Dovicy a přesnou střelou překonal Fukalu - 3:3. Pak přišly smrtící tři minuty v podání Gąsiora  a Byrtuse. Tato dvojka zařídila tři slepené góly po důrazných akcích a bílí rázem vedli 6:3 (29. minuta). Černí se oklepali a odměnou jim byla střela Zaremby, kterou dorazil do brány Dovica. Aleš Daněk pak přesnou přihrávkou našel Gąsiora, který nikým neatakován svou šanci proměnil - 7:4. Černí snížili po ukázkovém napadání. Machowski vybojoval míček, nahrál Kožusznikovi, který z mezikruží snížil na 7:5.

Hned po přestávce využili černí nepozornosti bílých obránců a třemi góly otočili skóre. Nejprve Machowski po otočce, poté Dovica ihned po buly a nakonec Junga po rychlém protiútoku - 7:8. Vyrovnání zařídil Kozieł. Po nahrávce Fukaly vystřelil mezi nohy bránícího Nalewajky, jehož teč Chorzempu zaskočila. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. V 56. minutě nahodil Daněk míček na bránu tak šikovně, že zapadl za Chorzempova záda - 9:8. O 2 minuty později proměnil sólo Gąsior. Ještě před přestávkou snížil Dovica - 10:9.

Utkání rozhodla čtyřminutovka z úvodu poslední části, kdy se bílí zásluhou Kozieła, Byrtuse a Gąsiora dostali do vedení 13:9. Za černé ještě snížil dvěma brankami Zaremba, jenže pozdními příchody jsme se připravili o 10 minut hry, což černým znemožnilo poprat se o lepší výsledek.

Pohledný zápas plný šancí se musel líbit. I vývoj skóre ukazuje, že to nebylo nudné utkání.