13.12.2013 - Bílý tým - Černý tým 8:7 (1:2, 1:3, 4:0, 2:2)

Absence obou stálých gólmanů posunula do branky Dalibora Tůmu a Pavla Bluse. Bílý tým vyztužili Martin Byrtus s Danielem Kopicem, černý bratři Zarembové.

Zápas začal ve vlažném tempu. První branka padla v 11. minutě, kdy Adam Gabzdyl našel zpětnou přihrávkou Kamila Zarembu, který sám před bránou zamířil přesně. V 16. minutě srovnal Martin Byrtus po zdařilé zasekávačce. Černí si vzali vedeni zpět v 18. minutě. Filip Junga pohlednou akci vyšperkoval nahrávkou na Tomasze Machowského, který už prázdnou bránu minout nemohl - 1:2.

Černí byli při chuti i ve druhé čtvrtině. Ve 25. minutě si 3x vyměnili míček Junga s Kamilem Zarembou a byla z toho 3. branka. Čtvrtý zásah přidal Marek Kožusznik, jehož přihrávka byla sražena do brány. Ve 35. minutě Junga dorazil střelu Machowského a černí vedli 1:5. Bílí však nesložili zbraně. Krásný průnik podél mantinelu zakončený blafáku předvedl Kopic - 2:5.

Další snížení přinesla spolupráce bratří Byrtusových - 3:5. Černí se sice snažili, ale chtěli dávat branky do prázdné, což se jim moc nedařilo. To byla šance pro bílé. V 55. minutě dorazil Kopic střelu Gąsiora a bylo to už jen o gól. Pro bílé to byl impuls ke srovnání, o které se postaral Wawrzyka. Minutu před koncem čtvrtiny bylo dokonáno. Michal Kozieł zakončil akci Radomíra Byrtuse - 6:5.

Černé to namíchlo a brankami Jungy a Marka Zaremby si vzali vedení zpět - 6:7. Jenže hned na to srovnal Kozieł a poslední tečku napsal Wawrzyk.

Bílí opět předvedli obrat. Černí měli pod kontrolou první část zápasu, ale jak to bývá, díky vedení polevili, čehož bílí využili k obratu.

10:15 - Zaremba Kamil (Gabzdyl Adam) - 0:1
15:14 - Byrtus Martin (Gąsior Michal) - 1:1
17:03 - Machowski Tomasz (Junga Filip) - 1:2
24:18 - Zaremba Kamil (Junga Filip) - 1:3
28:58 - Kožusznik Marek (Junga Filip) - 1:4
34:12 - Junga Filip (Machowski Tomasz) - 1:5
36:24 - Kopic Daniel (Kus Ondřej) - 2:5
48:57 - Byrtus Martin (Byrtus Radomír) - 3:5