13.9.2013 - Bílý tým - Černý tým 8:4 (1:0, 3:0, 2:4, 2:0)

Na dnešní florbal přišlo konečně více lidí. Po dlouhé době se objevil Martin Mikeš.

První čtvrtina byla gólově chudá, ale nedá se říct, že by to bylo dílem brankářů. Až v 19. minutě se odrážený míček dostal k Jiřímu Wawrzykovi, který prostřelil skrumáž před sebou - 1:0.

Po dvou minutách druhé čtvrtiny přišla nádherná akce bílých, zakončena střelou Tomáše Neuwirtha do prázdné - 2:0. Ve 33. minutě krásná dalekonosná jedovka Byrtuse zaplula do víka a bylo to 3:0. Když ve 38. minutě utekl po křídle Wawrzyk, bílí vedli už 4:0.

První branku černých vstřelil na počátku 3. části Mikeš po svém typickém příklepu. Hned v zápětí však zvyšoval po kombinační akci Kus - 5:1. Černí odpověděli taky ihned. Ťukes zakončil Marek Kožusznik. Bílí opět odpověděli, trefil se Richard Wagner. Ani černí se nenechali zahanbit a snížili zásluhou Marka Wróbla - 6:3. Další trefu o čtyři minuty později obstaral Mikeš - 6:4.

V 64. minutě zchladil černé gól Neuwritha na 7:4. Bílí kontrolovali hru a ojedinělé šance černých kryl Fukala. Branka Wawrzyka 2 vteřiny před koncem znamenala konečný výsledek 8:4.

Utkání bylo hodně bojovné, dá se říct, že i za hranici pravidel. Výsledkem byly tři zlomené florbalky (!) a několik posekaných kotníků. Příště se musíme takové hry vyvarovat, protože je to jen na naši škodu.

18:24 -  Wawrzyk Jiří (bez asistence) - 1:0
22:02 - Neuwirth Tomáš (Kus Ondřej) - 2:0
32:10 - Byrtus Radomír (Wagner Richard) - 3:0
37:42 - Wawrzyk Jiří (Fukala Daniel) - 4:0
41:59 - Mikeš Martin (bez asistence) - 4:1
43:44 - Kus Ondřej (Wawrzyk Jiří) - 5:1
44:39 - Kožusznik Marek (Wróbel Marek) - 5:2
46:22 - Wagner Richard (Machowski Tomasz) - 6:2