15.05.2016 - HFL - Florbal Stonava - Sokol Petřvald 5:4 (2:1, 3:3)

Náš první duel v letošním ročníku Hornické Florbalové Ligy jsme pojali vážně. Sestava byla z těch nejlepších, co máme, takže jsme si věřili.

Úvod nám vyšel. Marty předvedl výlet napříč celým hřištěm a přesně zakončil. V 10. minutě se odražený míček dostal k Blusmenovi a vedli jsme 2:0! Jenže do poločasu Petřvald snížil, takže jsme si druhý poločas nemohli v klidu užít.

Druhá půle začala špatně - Sokol srovnal. Ale pak Fuki vysunul Juru a jeho blafák skončil v síti. Ihned v dalším útoku Janek zpoza brány nabil Kožovi a už jsme věřili, že první výhra je v kapse. Navíc se trefil i Kris přímo z rohu, tak nebylo so řešit. Jenže Petřvald ještě zabojoval a snížil. Obdrželi jsme pak ještě jednu branku, ale ta byla už téměř na konci zápasu, takže první 2 body jsme vybojovali.

01:31 - Wróbel Martin (Witosz Daniel) - 1:0
09:49 - Blus Pavel (bez asistence) - 2:0
17:53 - Sokol Petřvald - 2:1
23:57 - Sokol Petřvald - 2:2
25:45 - Gąsior Jerzy (Fukala Daniel) - 3:2
26:00 - Kožusznik Marek (Ćmok Jan) - 4:2
32:12 - Růža Kristián (bez asistence) - 5:2
35:16 - Sokol Petřvald - 5:3