15.10.2013 - Florbal Stonava - SK Stonava 4:8 (2:1, 2:0, 0:5, 0:2)

Další utkání proti SK Stonava ukázalo, jak máme úzký kádr. Oproti minulému zápasu jsme museli udělat pár změn. I tentokrát jsme nastupovali pouze v devíti lidech do pole, navíc v průběhu utkání jsme přišli o Stanislava Michalce.

První branku jsme dali my. Běžela 7. minuta, když Ondřej Kus nahrál na střed Radomíru Byrtusovi. Jeho střelu tečoval obránce SK dovlastní brány - 1:0. Další branku přidal opět Byrtus po akci Jiřího Wawrzyka - 2:0. Soupeř snížil v poslední minutě čtvrtiny pohotovou střelou k tyčce - 2:1.

Druhá část patřila nám. Po pěti minutách jsme šli opět do dvoubrankového vedení. Marek Kožusznik po nahrávce Marka Wróbla se na středu uvolnil a trefil přesně pod víko - 3:1. Ve 38. minutě bylo ještě veseleji. Kus našel před bránou volného Wawrzyka a bylo to 4:1!

Třetí čtvrtina nám vůbec nevyšla. Šance jsme měli, zazvonilo pár tyček, ale gól jsme nedali. Naši nemohoucnosti soupeř využil dokonale. Pár chyb v rozehrávce, nedůslednost v obraně a než jsme se nadáli, prohrávali jsme 4:6.

V posledních sedmi minutách poslední části jsme ještě inkasovali dvě branky na rozloučenou - 4:8.

Po výborném vstupu do utkání jsme odpadli fyzicky a začali kupit chyby. Chyběl alespoň 1 hráč na střídání a ani vážné zranění Michalce nám nepřidalo. Když přičteme nečekaný střelecký výpadek kanonýra Dovicy, nemohlo utkání dopadnout jinak.

06:23 - Byrtus Radomír (Kus Ondřej) - 1:0
17:42 - Byrtus Radomír (Wawrzyk Jiří) - 2:0
19:49 - SK Stonava - 2:1
25:11 - Kožusznik Marek (Wróbel Marek) - 3:1
37:57 - Wawrzyk Jiří (Kus Ondřej) - 4:1
42:05 - SK Stonava - 4:2
44:33 - SK Stonava - 4:3
52:39 - SK Stonava - 4:4