15.3.2013 - Bílý tým - Černý tým 7:12 (2:3, 1:3, 1:3, 3:3)

Na dnešním zápase mělo být jen 14 hráčů do pole. Nakonec přišli ještě tři další, takže zápas mohl začít ve svižném tempu.

Černí byli odhodláni odčinit debakl z minulého týdne, ale jejich plán narušil už po 40 sekundách Stanislav Michalec, který nikým neatakován otevřel skóre. Srovnání přišlo ve 4. minutě zásluhou dorážky Martina Mikeše. V 6. minutě Richard Wagner špatně vyhodil míček z obranného pásma, toho se zmocnil Adam Gabzdyl a krásnou střelou vymetl pavučinku v levém rohu branky - 1:2. V 9. minutě Tomáš Neuwirth plácl bekhendem do míčku, který nakonec skončil v bráně - 2:2. Poslední slovo v této čtvrtině měli černí. Marek Dovica předvedl důraz před bránou a skóroval 2:3.

Ve druhé čtvrtině padla branka až ve 27. minutě. Martin Byrtus střelou do protipohybu brankáře Chorzempy srovnal na 3:3. Černí se opět dostali do vedení. Ve 33. minutě Dovica bekhendovou střelou překonal Daniela Fukalu. Ve 38. minutě Marek Kožusznik nahodil míček na bránu tak šikovně, že míček zapadl do brány. Gólový účet čtvrtiny zakončila třetí branka Dovicy, který dorazil nezkrotný míček do brány - 3:6.

Góly černých se nezastavily ani v třetí čtvrtině. Ve 47. minutě Filip Junga z dálky překonal Fukalu už po sedmé a v 50. minutě tentýž hráč byl na konci pěkné kombinace - 3:8. Bílým vrátil elán do žil Neuwirth, který uklidil do brány šťastně odražený míček. Jenže Junga dovršením hattricku zvýšil na 4:9.

Poslední čtvrtinu začali lépe bílí. Hned po 25 sekundách snížil na 5:9 Radomír Byrtus. Jenže už o minutu později Dovica střelou z „mezikruží“ dal desátou branku černých. V 64. minutě Junga po rychlé akci našel skulinku a z úhlu přidal další branku. Poslední slovo v přestřelce dvou kanonýrů měl Dovica, který skóroval v 74. minutě. Za minutu snížil Radomír Byrtus, který těžil ze špatné rozehrávky Jungy - 6:12. Tradičního úspěchu na konci zápasu se dočkal i Ondřej Kus, který krásnou střelou uzavřel gólový účet utkání.

Černí částečně odčinili minulý debakl hlavně zásluhou Dovicy a Jungy, kteří dali 9 z 12 branek černých. Bílým viditelně chyběl šéf obrany Michal Kozieł.