16.2.2014 - MFL - Florbal Stonava - Tým Stars 2:8 (0:3, 1:4, 1:1)

Na zápas poslední šance jsme byli nuceni udělat šest změn v sestavě. Věřili jsme však, že nadějí na play-off udržíme.

Jenže úvod zápasu nás vyvedl z omylu. Po 8 minutách jsme prohrávali 0:3. Rychlé výpady do naší obrany jsme nebyli schopni pokrýt a osud utkání byl zpečetěn.

Do druhé třetiny jsme vstoupili dobře. Míček putoval po ose Nalewajka-Kaminski-Machowski a posledně jmenovaný z otočky snížil. Jenže obranná činnost našeho týmu dnes vůbec nefungovala. Další výpady znamenaly hrozivý výsledek 1:7.

Do poslední části jsme šli s tím, že se vynasnažíme alespoň snížit a hlavně už neinkasovat. Jednu branku jsme přidali. Kozieł rozehrál z rohu na Nalewajku, jehož střela se od brankáře odrazila směrem do brány. Soupeřův obránce sice stihl míček vyrazit, jenže stál při tom v brankovišti a tak jsme měli výhodu trestného střílení. Náš exekutor Marek Dovica si s typickým zákrokem gólmana Stars poradil a po kličce zavěsil. Měli jsme i výhodu přesilovky, ale jak to u nás bývá, inkasovali jsme…

Po tomto mači je jasné, že budeme hrát jen o 9. místo. Věřím, že ve zbývajících zápasech si alespoň užijeme fajn florbalu a přidáme i nějaké to vítězství pro zlepšení sebevědomí.

05:21 - Tým Stars - 0:1
06:28 - Tým Stars - 0:2
08:01 - Tým Stars - 0:3
16:22 - Machowski Tomasz (Kaminski Daniel) - 1:3
18:41 - Tým Stars - 1:4
23:12 - Tým Stars - 1:5
27:42 - Tým Stars - 1:6
29:08 - Tým Stars - 1:7