16.8.2013 - Bílý tým - Černý tým 10:6 (2:0, 2:2, 4:3, 2:1)

Opět byla slabší účast. Bílé posílil (tentokrát v poli) Jakub Kotucz, černé Michał Kubala.

První branku obstaral Michal Kozieł, který si naběhl mezi kruhy na přihrávku Ondřeje Kuse. Druhou branku přidali bílí ve 12. minutě, kdy se míček po pár odrazech dostal k Jiřímu Wawrzykovi, který po kličce gólmanovi střílel do prázdné - 2:0.

Černí se dočkali prvního zásahu hned v úvodu druhé části. Kubala našel Filipa Jungu a ten zavěsil - 2:1. Bílí zvýšili hned za minutu. Wawrzyk rozehrál trestňák za sebe, kde volný Kus střílel do prázdné - 3:1. Za další minutu vedli bílí o 3 branky. Michal Gąsior získal na půli míček a svůj únik proměnil ve čtvrtou branku svého celku. Černí snížili ve 37. minutě a byl to hráč číslo 37 - Pavel Blus, který po převzetí balónku od Vojtěcha Febera obehrál Kuse a nabídnutý prostor využil ke střele po zemi pod nohu Fukaly - 4:2.

Úvod třetí čtvrtiny byl neskutečně gólový. Za necelých 7 minut padlo 6 branek. Nejprve GąsiorKoziełem zvýšili na 6:2, v zápětí Wróbel dvěma brankami snížil na 6:4, Gąsior a Junga poté upravili na 7:5. V 53. minutě pak Wawrzyk dával na 8:5.

V poslední čtvrtině se prvních 10 minut netrefil nikdo. Černí se snažili snížit, ale dnes jim nebylo souzeno. Když pak Kozieł z otočky a Kotucz po přečíslení 3 na 2 zvýšili na 10:5, bylo hotovo. Kosmetickou úpravu zařídil ještě 13 sekund před koncem Gabzdyl.

Bílí šli tradičně za vítězstvím. Černým se dnes nedařila souhra v útoku, což bylo příčinou mnoha výpadů do jejich rozhozené obrany.

04:35 - Kozieł Michal (Kus Ondřej) - 1:0
11:11 - Wawrzyk Jiří (Gąsior Michal) - 2:0
20:30 - Junga Filip (Kubala Michał) - 2:1
22:14 - Kus Ondřej (Wawrzyk Jiří) - 3:1
23:40 - Gąsior Michal (bez asistence) - 4:1
36:20 - Blus Pavel (Feber Vojtěch) - 4:2
41:20 - Gąsior Michal (Kotucz Jakub) - 5:2
42:40 - Kozieł Michal (Kus Ondřej) - 6:2