17.1.2014 - Stonava - Svět 8:7 (2:2, 3:3, 3:2)

Až ve třetím duelu se Stonava dočkala vítězství. Ale zápas byl vyrovnaný, takže radovat se mohl i Svět. Ten začal lépe a brzy vedl 0:2. Do konce třetiny se hráči Světa už neprosadili, naopak florbalisté Stonavy dvěma individuálními akcemi srovnali. Ve druhé části dokonce stav otočili a ujali se vedení 5:2. Jenže po chybách obránců měl Svět snadnou cestu ke srovnání. Svět chtěl rozhodnout, ale na každou jeho trefu Stonava rychle odpověděla a v předposlední minutě udeřila díky důrazu Radka Byrtuse.

00:53 - Zaremba Marek (Kopic Daniel) - 0:1
04:43 - Zaremba Kamil (Kopic Daniel) - 0:2
07:46 - Byrtus Radomír (bez asistence) - 1:2
17:26 - Wawrzyk Jiří (bez asistence) - 2:2
21:30 - Szwanczar Milan (Gąsior Michal) - 3:2
24:01 - Szwanczar Milan (Wawrzyk Jiří) - 4:2
29:29 - Wawrzyk Jiří (Byrtus Radomír) - 5:2
34:38 - Neuwirth Tomáš (bez asistence) - 5:3