18.5.2014 - HFL - Florbal Stonava - Slovan Havířov 3:7 (0:3, 2:1, 1:3)

Druhý zápis napsal náš veterán Lech Ćmok.

V prvním zápase jsme jeli jako fretky, chlapi ve předu trefili to štrikované mezi slupkama, tak jsme vyhráli. Teraz z Markym vyklepujeme nohy a kukáme po Haviřovské lavičce (říkají si Slovan). My dva máme dohromady více roků jako celá jejich střídačka. Nalin poučuje, že jsou pry rychlí. Kurňa, tuž zrychlíme syncy???

Odpískáno: jak začali mezi náma jezdit??? A eště si ťukali míčkem??? Až nás za krkem bolelo, jen jsme čučeli. Ani minuta neuběhla a už jsme ho tam měli. Tak jsme vystřídali, čerstvé posily, ešťe ich krky nebolely a 0:2. Těžko posoudit, jestli brankař kukal po švarné rozhodčíni nebo obrana zadupala, když sedíte na lavičce a pot vám teče přes bulvy, tak napište chytráci, jak to bylo. Ale u tého třetího, to se můžu pochlubit, to jsem byl blízko. Tuž jsme toho gizda od soupeřů zahnali za naší branku a hlídali z každé strany. Pierun byl mazaný jako liška, nabral jsi míček na hokejku jako na patelniu a fiknul to zezadu do rožku kolem brankařovy hlavy. Ta paní, co furt po nás pískala a zavázela za plecami odpískala gól!!! Tuž kruca, je menší jako já, dívala se na to jako na hvězdy a vysokou hůl neviděla. Ten její partner musí mít vysoko kolena? 0:3. Lehce vytočení jsme trochu přitvrdili. U mě to fungovalo tak, že moje břucho pasovalo na jeho hrudní propadlinu, tak jsem si ho nasadil a vytlačoval od branky. Celých sedum minut jsme nedostali gól. Čas nezastavíte, 14:55 tam byl čtvrtý banán. Konečně to z chlapů spadlo, zapomněli, že jsme se posr... už při nástupu, začali si to užívat jako při treningu, a ejhle. Jednou Adam G., podruhé Michal G. Druhá třetina 2:4. Tím jsme tu bandu z Havířova pekně dožrali, pustili se do nás, ynym se jím kuřilo od butu. Naflágali nam tam další tři. Už to niměli takové lehké, náš Filo tež ukazal jak umí blafovat z hokejkóm a opravil vysledek na 3:7. To jsem se ešče nepochlubil, jak jsme si vyzkoušeli hru 4 na 4. Od nás ten vysoki – chudý plašan Jura, u mantinelu se zasekli, z gizdym od nich a málem si nafackovali. Pak už nic zajímavého, kromě té desítky na čepu od Pavlika. Kurňa, to byl krásný den.