20.9.2013 - Bílý tým - Černý tým 20:9 (6:2, 3:1, 5:5, 6:1)

Tento pátek nás bylo dost. Černým chyběl Tomasz Chorzempa a tak využili gólmanských služeb Dalibora Tůmy. K bílým putovali Pavel Blus a Marek Kožusznik.

První čtvrtina hned ukázala fatální následky těchto změn. Nerozchytaný Tůma si na míček pořádně nešáhl a už ho lovil popáté z brány. Morálka černých byla ta tam. O první úspěch černých se postaral nikým neatakovaný Kus, který svou rozehrávku zamířil do víka vlastní brány. Výsledek 6:2 byl předzvěstí debaklu.

Druhou část začali bílí stejně - dvěma brankami. Černí se zmohli na korekci až v závěru, kdy snižovali na 9:3.

Nejvyrovnanější byla třetí čtvrtina. Bílí se bavili ofenzívními výpady a zapomínali na obranu, čehož černí využili. Ze stavu 13:4 snížili na 14:8, ale to byl poslední světlý moment jejich hry.

Bílí v poslední části dál stříleli jak u Verdunu. Obrana černých dnes byla zoufalá a ani Tůma neměl svůj den.

K utkání není co dodat. Snad jen to, že jsme výsledkem 20:9 potěšili dnešního narozeninového oslavence Daniela Fukalu.