21.2.2014 - Stonava - Svět 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)

Stonava měla dobrý start do utkání. Dvě důrazné akce znamenaly dvoubrankové vedení. Svět se snažil překonat Kotucze, ten však odolával a tak Stonava zásluhou přesné střely Gabzdyla vedla po první třetině 3:0. Když po změně stran zaúřadoval Nalewajka s Wróblem, zdálo se, že se světem je amen. Jenže černá mašina se zadrhla a svět začal snižovat. Dosud výborně chytajícího Kotucze překonali K. Zaremba, Dovica a v poslední třetině Machowski. O výsledku tak rozhodl až gól Janka Ćmoka.

02:09 - Ćmok Jan (Byrtus Radomír) - 1:0
07:26 - Wróbel Marek (Ćmok Jan) - 2:0
12:31 - Gabzdyl Adam (Nalewajka Adam) - 3:0
25:00 - Wróbel Marek (Nalewajka Adam) - 4:0
32:39 - Zaremba Kamil (Junga Filip) - 4:1
35:50 - Dovica Marek (bez asistence) - 4:2
48:10 - Machowski Tomasz (Kus Ondřej) - 4:3
59:15 - Ćmok Jan (Byrtus Radomír) - 5:3