21.6.2013 - Bílý tým - Černý tým 14:2 (1:2, 4:0, 6:0, 3:0)

V bráně bílých se po pauze objevil Daniel Fukala a hned začalo padat méně gólů. Tedy do bílé branky. Zápas se odehrál ve velkém vedru, přesto si všichni tři neplatící diváci museli utkání užít.

První branka padla v 9. minutě. Adam Gabzdyl zakončil pohlednou kombinaci černých. O srovnání se postaral svou typickou střelou zápěstím Tomáš Neuwirth. Na konci první části Gabzdyl nejprve získal míček v obraně, prokličkoval se až do útoku, kde lehkou střelou překvapil Fukalu po druhé a naposled - 1:2.

Bílí srovnali ve 24. minutě zásluhou Stanislava Michalce. Rozhodující únik přišel mezi 34. a 38. minutou. Nejprve Neuwirth využil nabídky Radomíra Byrtuse, pak Adam Nalewajka propálil Tomasze Chorzempu a Michal Gąsior přetavil v gól přesný pas Michala Kozieła. Bílí rázem vedli 5:2 a černí se z tvrdého direktu nevzpamatovali.

Bílí postupně navyšovali svůj náskok. Neuwirth nejprve střílel a pak nahrával Michalcovi, Nalewajkovu střelu, která prošla mezi nohama Chorzempy, zase dorazil Byrtus - 9:2. Hned o minutu později zvýšili Koziel a Michalec už na 11:2. Černí se sice v útoku snažili, ale na obranu nemysleli a tvrdě pykali.

Poslední část se hrála jen na 15 minut. Černí chtěli vyhrát alespoň jednu čtvrtinu, branku však nedali. Zato bílí se prosadili ještě třikrát - Neuwirth, Kozieł a znovu Neuwirth. Utkání tak skončilo krutým debaklem 14:2.

Černým se zápas nepovedl. Obranná činnost útočníků byla mizivá, čehož bílí využili k mnoha přečíslením, které končily brankami.

08:48 - Gabzdyl Adam (Wawrzyk Jiří) - 0:1
10:12 - Neuwirth Tomáš (Gąsior Michal) - 1:1
19:25 - Gabzdyl Adam (bez asistence) - 1:2
23:15 - Michalec Stanislav (Gąsior Michal) - 2:2
33:54 - Neuwirth Tomáš (Byrtus Radomír) - 3:2
36:23 - Nalewajka Adam (Neuwirth Tomáš) - 4:2
37:39 - Gąsior Michal (Kozieł Michal) - 5:2
44:37 - Neuwirth Tomáš (Gąsior Michal) - 6:2