23.6.2013 - HFL - Florbal Stonava - Bazinga Ostrava 5:4 (3:2, 2:2)

Poslední utkáni HFL rozhodovalo o konečném pořadí na prvních třech místech. Zraněného a nákupuchtivého Filipa Jungu nahradil Stanislav Michalec.

Do vedení šla jako první Bazinga. Martin Kovalský otevřel skóre (7. minuta), jenže o chvilku později bylo srovnáno. Fukala nejdřív vychytal tutovku hostí a v zápětí vyslal do brejku Wawrzyka, který si věděl rady - 1:1. Ve 13. minutě jsme šli do vedení. Ondřej Kus dorazil střelu Michalce - 2:1. V 17. minutě jsme vedli o dvě branky. Děravou zeď soupeře prostřelil z trestného hodu Nalewajka. Bazinga snížila v 18. minutě, kdy se trefil Kovalský střelou z první do víka.

Nástup do druhé půle se nám vydařil. Ve 22. minutě se prosadil znovu Kus. Za další dvě minuty skóroval po pasu Bluse Gąsior, který z úhlu trefil přesně do víka, a hosté si brali oddechový čas. Náskok tří branek se zdál být rozhodující. Jenže Bazinga neprodala svou kůži lacino. Ve 30. minutě vystihl kapitán ostravských Šolc špatnou rozehrávku Kozieła a snížil na 5:3. Další snížení přišlo ve 34. minutě. Autorem branky byl Michal Varmus. Bazinga tlačila, ale naše obrana v čele s jistým Fukalou byla pozorná. Ke konci Ostravané zkusili hru bez brankáře, ale ani to nepomohlo a my jsme svoje vítězství uhájili.

Tento výsledek zajistil Vratimovu prvním místo, my jsme brali příčku druhou. S předvedenou hrou jsme mohli být spokojení a s nákupem byl nakonec spokojen i Filip.

06:56 - Bazinga Ostrava - 0:1
07:58 - Wawrzyk Jiří (Fukala Daniel) - 1:1
12:32 - Kus Ondřej (Michalec Stanislav) - 2:1
16:30 - Nalewajka Adam (bez asistence) - 3:1
17:56 - Bazinga Ostrava - 3:2
21:15 - Kus Ondřej (Gąsior Michal) - 4:2
23:56 - Gąsior Michal (Blus Pavel) - 5:2
25:27 - Bazinga Ostrava - 5:3