24.11.2013 - MFL - Florbal Stonava - FBC Spiders 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

MFL neúprosně běží a my se nestačíme vzpamatovávat z proher. V dalším utkání nám chyběla dvě útočná esa - Marek Dovica a Michal Gąsior - a také Daniel Fukala. Poprvé si tak zahrál Tomasz Machowski a v bráně Tomasz Chorzempa.

První třetina byla ve znamení boje o první branku. Bohužel chyba v obraně znamenala gól do naší sítě.

Vstup do druhé třetiny nám opět nevyšel. Hosté nejprve dobře zvládli přečíslení 3 na 2 a za minutu propadla do brány dalekonosná střela útočníka Spiders - 0:3. Byli jsme v herním útlumu a marně bojovali se střeleckou impotenci.

Do třetí třetiny jsme vstoupili odhodláni výsledek otočit a zásluhou Filipa Jungy, pro kterého to byl jubilejní 100. gól v barvách Florbalu Stonava, jsme snížili. Další branka však nepřišla a tak Spiders trestali. Rychlý protiútok zakončili nadvakrát střelou do prázdné. Ještě jsme se nadechli, když skóroval Jiří Wawrzyk, v závěru jsme však inkasovali z brejku a bylo po zápase.

V tomto utkání nám nechyběla bojovnost, byli jsme nebezpeční, ale neproměňovali jsme šance. Když se přidaly občasné chyby v obraně, dopadlo to, jak to dopadlo.