25.1.2013 - Bílý tým - Černý tým 7:9 (1:5, 3:0, 3:0, 0:4)

Poslední lednový zápas přinesl pár změn. V bráně bílých nastoupil Dalibor Tůma a v bílém dresu se také představil Radomír Byrtus, který byl součástí výměny s Markem Kožusznikem (ten ovšem v tomto utkání nenastoupil). Za černé nastoupil Marian Polok. Gólman Daniel Fukala odchytal poslední zápas za černé. Od února si opět vymění pozice s Tomaszem Chorzempou.

Zápas začal s výrazným nepoměrem hráčů. Devět hráčů do pole na straně černých oproti pěti bílým způsobily pozdní příchody. První branku si ve 3. minutě připsali černí díky zásahu Adama Gabzdyla. Bílí srovnali v 5. minutě, kdy Stanislav Michalec obral o míček Adama Nalewajku, předložil ho na střed Tomáši Neuwirthovi a ten natřikrát prostřelil Fukalu - 1:1. Černým vrátil vedení v 7. minutě Jiří Wawrzyk tvrdou střelou - 1:2. O minutu později mu chybující Pavel Blus umožnil tenhle kousek zopakovat a černí vedli 1:3. V 17. minutě přidal další branku černých Gabzdyl, který zužitkoval přihrávku Marka Wróbla - 1:4. Půl minuty před koncem čtvrtiny zvýšil na 1:5 individuální akcí Filip Junga.

Jelikož během 1. čtvrtiny dorazili bílým jen Aleš Daněk a Radomír Byrtus, nastoupil za ně dočasně i Nalewajka. Černí pořád tlačili, branky však dávat přestali. V průběhu této čtvrtiny se dostavil i poslední opozdilec - pomáhající a chránicí Richard Wagner. Nalewajka se tak opět přesunul do černého týmu. Bílým posílení svědčilo. Ve 33. minutě Daněk přistrčil míček Michalu Koziełovi, který překonal Fukalu - 2:5. Ve 36. minutě předvedl svou dravost Wagner a doklepl do brány nahození Ondřeje Kuse, které Fukala neudržel - 3:5. Ve 39. minutě zakončil Byrtus dorážkou akci Wagnera a bylo to už o branku - 4:5.

Bílí neotáleli a srovnali na 5:5 už po 49 sekundách třetí čtvrtiny, zasloužil se o to Neuwirth. Ve 45. minutě černí neuhlídali volného Daňka, který sám před bránou zakončil pěknou akci Kozieła - 6:5. Černí se nemohli prosadit proti konsolidované obraně soupeře a tak další branku vsítili opět bílí. Byrtus předložil míček Koziełovi, který se trefil podruhé v tomto zápase - 7:5.

Střelecký půst černých skončil až v 62. minutě, kdy svým třetím gólem v zápase snížil Wawrzyk - 7:6. Vyrovnání na 7:7 přinesla tvrdá střela Poloka z 68. minuty. Boj o vedoucí branku přinesl rozuzlení až v 74. minutě. Junga střelou z dálky využil, že Tůma měl zakrytý výhled a černí opět vedli. Když v 77. minutě zužitkoval Polok perfektní pas Fukaly, bylo rozhodnuto.

Zdálo se, že rozhodující bude první čtvrtina, kdy bílí hráli jen v pěti, svojí bojovností však dokázali zápas otočit. Jenže v poslední čtvrtině se dokázali černí střelecky probudit a výhru tak nakonec brali oni.

02:38 - Gabzdyl Adam (Junga Filip) - 0:1
04:30 - Neuwirth Tomáš (Michalec Stanislav) - 1:1
06:18 - Wawrzyk Jiří (Mikeš Martin) - 1:2
07:27 - Wawrzyk Jiří (Junga Filip) - 1:3
16:30 - Gabzdyl Adam (Wróbel Marek) - 1:4
19:32 - Junga Filip (bez asistence) - 1:5
32:58 - Kozieł Michal (Daněk Aleš) - 2:5
35:37 - Wagner Richard (Kus Ondřej) - 3:5