26.1.2014 - MFL - Florbal Stonava - Goralia Team 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

O víkendu nás čekala dvě utkání. Prvním z nich byla dohrávka 12. kola s týmem Goralia.

Utkání začalo pár šancemi na obou stranách. Následně byl přísně vyloučen Daniel Kopic za hraní rukou, a i když Goralia svou přesilovku nevyužila, pokračovala v náporu a přece jen se branky dočkala. Také my jsme měli možnost zkusit si přesilovku, ale naložili jsme s ní prachbídně a dokonce inkasovali, když ani tři naší hráči nedokázali zastavit útočníka Goralie.

Druhá třetina už byla lepší. Ve 20. minutě vysunul Daniel Fukala nabíhajícího Michala Gąsiora, který svůj únik zakončil přesnou střelou - 1:2. Bohužel jsme další gól nepřidali a po soupeřově úniku opět prohrávali o dvě branky.

V poslední části náš výkon gradoval. Snažili jsme se snížit, ale střely svůj cíl nenacházely. Navíc jsme obdrželi čtvrtou branku, kdy nám proklouzl útočník Goralie a definitivně rozhodl. Snížení přišlo ve 43. minutě, kdy jsme dobrým napadáním zavřeli Goralii v obranném pásmu. Wawrzyk vybojoval míček, který se dostal před bránu k Jerzymu Gąsiorovi, který svou důsledností upravil na 2:4.

Pozitivum zápasu byl zlepšený bojovný výkon. Při lepší produktivitě jsme mohli dokonce bodovat!

07:43 - Goralia Team - 0:1
12:02 - Goralia Team - 0:2
20:00 - Gąsior Michal (Fukala Daniel) - 1:2
29:30 - Goralia Team - 1:3
40:38 - Goralia Team - 1:4
42:49 - Gąsior Jerzy (Wawrzyk Jiří) - 2:4

Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1.