26.4.2013 - Bílý tým - Černý tým 8:12 (3:2, 1:4, 1:3, 3:3)

V pátečním utkání jsme zaznamenali téměř plnou účast. Po velmi dlouhé době se objevil Daniel Kopic. Dostavil se i Marek Dovica. Stanislav Filip se konečně „dočkal“ a tři čtvrtiny dělal rozhodčího.

Bílí na černé vlítli a už po pěti minutách vedli 2:0 zásluhou dvou branek Radomíra Byrtuse. V 8. minutě snížil Adam Gabzdyl po akci Filipa Jungy. V 18. minutě schoval Stanislav Filip svou střelu za obránce a Tomasz Chorzempa už nedokázal zasáhnout - 3:1. Hned z následující akce snížil Filip Junga - 3:2.

Druhá čtvrtina přinesla obrat ve skóre. Černí srovnali hned ve 21. minutě. Zasloužil se o to Marek Kožusznik. Ve 31. minutě nejprve Gabzdyl dostal černé do vedení a hned na to zvýšil Dovica na 3:5. Bílí snížili v zápětí. Ondřej Kus nahrával a střela Michala Gąsiora skončila v síti. Dvoubrankové vedení černým vrátil Dovica ve 34. minutě.

Černým se dařilo i v úvodu třetí čtvrtiny. Dovica nahrál Jiřímu Wawrzykovi a ten dal sedmou branku Danielu Fukalovi. Ve 43. minutě si Dovica vystřihl sóličko a opět skóroval. Ve 48. minutě Marek Wróbel zakončil akci Wawrzyka - 4:9. Na nepříliš přesné kombinace bílých se Fukala už nemohl dívat a přesným pasem poslal do úniku Gąsiora, který blafákem snížil na 5:9.

Bílí zatlačili na pilu v poslední části. V 63. minutě snížil Daniel Kopic na 6:9 a vypadalo to na drama. Jenže o minutu později přidal svůj čtvrtý gól Dovica - 6:10. Ondřej Kus ještě vykřesal naději pro bílé, jenže záhy opět skórovali černí, jmenovitě Kožusznik. V poslední desetiminutovce padly ještě dvě branky. Nejprve zvýšil na 7:12 Dovica a následně podtrhl gólový účet Michal Kozieł - 8:12.

Černí opět těžili ze spolupráce s Markem Dovicou a připsali si třetí vítězství v řadě. V tomto roce panuje také jedna jistota. Když černí dají Fukalovi deset a více branek, vždy vyhrají.

02:35 - Byrtus Radomír (Neuwirth Tomáš) - 1:0
04:43 - Byrtus Radomír (Kozieł Michal) - 2:0
07:41 - Gabzdyl Adam (Junga Filip) - 2:1
17:50 - Filip Stanislav (bez asistence) - 3:1
18:15 - Junga Filip (Kožusznik Marek) - 3:2
20:53 - Kožusznik Marek (Wawrzyk Jiří) - 3:3
30:03 - Gabzdyl Adam (bez asistence) - 3:4
30:31 - Dovica Marek (Wawrzyk Jiří) - 3:5