27.09.2019 - Bílý tým - Černý tým 10:12 (1:1, 1:1, 4:9, 4:1)

Poslední florbal třetího kvartálu, po kterém proběhla Půlroční Oslava Florbalu. Takže jsme čekali hojnou účast. Ale zase takové terno to nebylo. Dokonce jsme museli do brány přesunout Pavlíka Bluse. Zápas byl první dvě čtvrtiny nesmírně vyrovnaný. Skóre těchto třetin tohle jen vystihuje. Až pak gólmani dovolili střelcům více branek. Možná pomohlo přítomné pivo, které se už v rámci POF čepovalo, nebo měnší rozcvička na jumpingových trampolínách. Hlavní brankostrol nastal ve třetí třetině, kdy černí "zdrhli" na 5:11. Bílí pak tradičně stahovali, co to šlo, ale remíza byla tentokrát pro ně nedostižná. Černí tak výhrali třetí kvartál a celkově vedou o pět vítězství.

08:40 -  Neuwirth Adam  (Junga Filip) - 1:0
14:01 - Wawrzyk Jiří (Poncza Roman) - 1:1
28:56 - Poncza Roman (Kubala Viktor) - 1:2
38:30 - Junga Filip ( Fryz Martin ) - 2:2
40:30 - Wawrzyk Jiří (Kubala Viktor) - 2:3
42:38 - Wawrzyk Jiří (Kopic Daniel) - 2:4
46:41 - Wawrzyk Jiří (bez asistence) - 2:5
48:11 - Poncza Roman (Kopic Daniel) - 2:6