27.11.2013 - Florbal Stonava - Slovan Havířov 5:19 (1:3, 2:4, 0:2, 2:10)

Velké problémy se sestavou vyřešil Marek Zaremba a také výpůjčka dvou juniorů Torpeda Havířov.

Mladíci v dresu Slovanu na nás vlítli a brzy se ujali vedení. V 7. minutě přidali další branku, zatímco my jsme tu jejich neohrozili. Ujala se až akce z 16. minuty, kdy torpeďák Jan Seidl nahrál před bránu na osamoceného Zarembu - 1:2. Jenže za minutu jsme dostali další gól a čtvrtina skončila 1:3.

Druhou část jsme začali opět špatně - 1:4. Ale hned jsme snížili. Druhý torpeďák Tomáš Třaska nahrál zpoza brány na Dominika Andrušku, který zavěsil - 2:4. Po delší době jsme opět inkasovali, aby hned na to snížil Nalewajka. Vybojoval míček za bránou a jeho přihrávku před bránu si srazil špatně zasahující gólman - 3:5. Do konce druhé čtvrtiny jsme ještě dvakrát inkasovali a bylo to 3:7.

Pokud jsme chtěli něco s výsledkem udělat, bylo na čase. Jenže jsme se nedokázali prosadit. Slovan podnikal smrtící brejky, čímž navýšil své vedení na 3:9.

Poslední část by bylo nejlépe vymazat z naší historie. Tlačili jsme se do útoku, kde nás soupeř obíral o míček a z přečíslení skóroval. Toť obraz posledních dvaceti minut. Světlou výjimkou byl krásný ťukes, který zakončoval Pavel Blus.

Dosáhli jsme pomyslného dna, teď už můžeme jen stoupat. Tedy doufám…

01:31 - Slovan Havířov - 0:1
06:12 - Slovan Havířov - 0:2
15:07 - Zaremba Marek (Seidl Jan) - 1:2
16:03 - Slovan Havířov - 1:3
21:44 - Slovan Havířov - 1:4
22:19 - Andruška Dominik (Třaska Tomáš) - 2:4
31:25 - Slovan Havířov - 2:5
32:53 - Nalewajka Adam (bez asistence) - 3:5