27.12.2013 - Bílý tým - Černý tým 12:13 (4:3, 2:3, 3:6, 3:1)

Poslední páteční klání roku 2013 přineslo téměř plnou účast. V bráně bílých nastoupil Jan Baláš, v poli Kristián Růža. Za černé bojoval jeho mladší bratr Mirek a také Marek Zaremba.

Úvod utkání vyšel lépe černým, kteří využili zimního spánku soupeře k dvoubrankovému úniku. Bílí snížili po nahození Andrušky, ale náskok vrátil černým Wróbel. Bílí nejen srovnali, ale díky Byrtusově trefě v poslední minutě se dokonce dostali do vedení.

Ve druhé části se dlouho hrálo bez branek. Změnu přinesly akce Dovicy a Gabzdyla, díky nimž černí opět vedli (4:5). Ke konci se strhla přestřelka. Po gólech Gąsiora, Krise Růži a Jungy však na tabuli svítilo skóre 6:6.

Třetí část přinesla nejvíce branek. Junga s Mirkem Růžou dali černým nadějné vedení (6:8). Bílé vrátil do hry Gąsior, jenže GabzdylDovicou rychle odpověděli a černí vedli 7:10. O drama se postarali Kris Růža a Tomáš Neuwirth, jenže tečku za touto čtvrtinou udělali Kožusznik s Jungou.

Závěrečný nápor bílých nastartoval Gąsior , žel nikdo další se nepřidal a Dovicův zásah (10:13) tyto snahy zcela ztlumil. Neúnavný Gąsior přesto znovu snížil, ale Wawrzykův kontaktní gól už přišel pozdě.

Povánoční přestřelka dopadla lépe pro černé. Hlavní však tentokrát bylo sejít se a vyběhat cukroví a řízky (Wróbel by mohl vyprávět). Zachovaná zůstala i historická bilance posledních zápasů, po čtvrté vyhráli hráči v černých dresech. Celková bilance však (také tradičně) vyzněla lépe pro bílé.

00:06 - Blus Pavel (bez asistence) - 0:1
02:50 - Gabzdyl Adam (Wróbel Marek) - 0:2
05:55 - Andruška Dominik (Byrtus Radomír) - 1:2
08:51 - Wróbel Marek (Junga Filip) - 1:3
11:03 - Byrtus Radomír (Gąsior Michal) - 2:3
13:58 - Wawrzyk Jiří (Andruška Dominik) - 3:3
19:00 - Byrtus Radomír (bez asistence) - 4:3
30:34 - Dovica Marek (bez asistence) - 4:4