27.12.2019 - Bílý tým - Černý tým 6:14 (1:4, 1:7, 4:3)

Poslední duel roku měl rozhodnout o tom, který tým byl lepší v tomto roce. Bilance je vyrovnaná, ale skóre mají lepší bílí, tedy stačila jim remíza. Po včerejším přáteláku si někteří dali pauzu a to možná rozhodlo o konečném výsledku. V posledním zápase jsme zaznamenali 231. nováčka, kterým se stal Václav Novák. Navíc své 50. účasti na florbalu dovršil Roman Krygiel, který tak obdržel svůj profil na našich stránkách. Je to 52. hráč, který je členem tohoto exkluzivního klubu. Tradiční gólmani si užívali vánočních svátků, takže jsme povolali náhradu. A černí toho využili, hlavně ve druhé části. Do branky Dalibora nasypali plno gólů, což pro bílé bylo smrtící. Sice poslední část vyhráli, ale na zvrat to už opravdu nebylo. Celkově tak vyhráli černí v bilanci 23-5-22, při skóre 426:431 pro bílé.

Bílý tým:
Dalibor Tůma (B) - Pavel Blus (O), Michal Kozieł (O) - Andrzej Glac (O) - Filip Junga (Ú), Daniel Łabudek (Ú), Václav Novák (Ú) - Martin Byrtus (Ú), Patrik Mik (Ú - do 40. minuty), Václav Procházka (Ú - od 40. minuty)

Černý tým:
Pavel Beránek (B) - Jan Ćmok (O), Roman Krygiel (O) - Lech Ćmok (O) - Daniel Kopic (Ú), Jiří Wawrzyk (Ú), David Wawrzyk (Ú) - Adam Langer (Ú), Václav Procházka (Ú - do 40. minuty), Patrik Mik (Ú - od 40. minuty)