28.02.2016 - MFL - čtvrtfinále - Florbal Stonava - 3D Team 4:8 (1:3, 2:3, 1:2)

A máme tu čtvrtfinále! Hned na úvod komplikace se sestavou. Ale nakonec jsme mohli odhodlaně vyrazit na 3D.

Odolávali jsme až do 5. minuty. Menší závar před bránou, soupeř jen prásknul do míčku, ten se zatřepotal v síti. Za dvě minuty díky dorážce jsme prohrávali 0:2. Trochu smolné góly. Až třetí zásah 3D Teamu byl hezký - rechlé přenesení hry do útočného pásma, křižná přihrávka, rána z první a pod víko. Do konce třetiny jsme ale snížili! Pavlík převzal roli útočného beka po Martym, zaútočil, nahodil míček na bránu a Viktor pohotově dorazil míček do brány.

Druhá třetina začala zase smolně. Bek vyslal vysoký míček na bránu, Honza ho chtěl chytit a hned rozehrát, ale bohužel si míček srazil do brány. Na 1:4 zvýšil další bek, tentokrát ráznou, nechytatelnou ránou. Snížení opět zařídilo duo Viktor-Pavlík. První nahrál, druhý také nahrál (gólmanovi), ten to ale nečekal a míček pustil do brány! Jenže 3D zase zvýšilo. Rychlý protiútok, přihrávka před bránu a střela do opuštěné klece. Naštěstí jsme měli Viktora, který stihl nejen bojovat, ale také i poučovat nepřesného rozhodčího. Po jeho příkladném vybojování míčku přišel rychlý ťukes s Kožem, který efektivně vymetl pavučinky pod víkem brány.

Ještě se s výsledkem něco dalo dělat, jenže samostatný únik skončil přehozením již ležícího Honzy a bylo to 3:7. Když přišla tvrdá rána z mezikruží bylo už po zápase. My jsme to ale nechtěli vypustit a dál jsme se snažili o korekci výsledku. Vysloužili jsme si i přesilovku, kterou jsme dokonce zužitkovali. Viktor zastavil útočníka, Loki tečnul míček na Koža, ten si pohrál s obráncem a dal naši čtvrtou branku.

První duel jsme sice prohráli docela jasně, ale nebyli jsme žádní nazdárci. Pokud se nám vrátí posily, může to být ještě zajímavé.

04:51 - 3D Team - 0:1
06:01 - 3D Team - 0:2
11:14 - 3D Team - 0:3
13:14 - Kubala Viktor (Blus Pavel) - 1:3
15:32 - 3D Team - 1:4
17:42 - 3D Team - 1:5
19:33 - Blus Pavel (Kubala Viktor) - 2:5
23:01 - 3D Team - 2:6