28.3.2014 - Stonava - Svět 8:7 (3:1, 4:2, 1:4)

Konečně byla větší účast, takže se zápas odehrál ve slušném tempu. Vedení se ujal Svět, ale Stonava do konce třetiny stav otočila. Ve druhé už vedla 7:2 a zdálo se, že dnešní zápas bude čistě v její režii. Jenže Svět je neradno podceňovat. Ve třetí třetině Stonava nedala gól a Svět snížil na 7:5. Pak jsme hráli ještě 10 minut a Svět zápas málem otočil... Stonava tak ovládla tento kvartál v poměru 7-1-5.

06:34 - Junga Filip (Kaminski Daniel) - 0:1
11:00 - Gabzdyl Adam (Gąsior Michal) - 1:1
15:38 - Nalewajka Adam (bez asistence) - 2:1
18:22 - Ćmok Jan (Wawrzyk Jiří) - 3:1
22:56 - Wróbel Marek (Wawrzyk Jiří) - 4:1
27:38 - Junga Filip (Dovica Marek) - 4:2
31:05 - Wróbel Marek (Gabzdyl Adam) - 5:2
36:45 - Ćmok Jan (Gabzdyl Adam) - 6:2