28.6.2015 - HFL - Florbal Stonava - Orlovští ležáci 2:4 (1:1, 1:3)

Poslední zápas dne a derby s Orlovou. Na tu jsme si věřili ještě více, než na Slovan…

Po předešlé honičce se Slovanem už síly ubývaly, takže pomalejší tempo bylo logickým vyústěním. Náš útok si šance opět vypracovával, jenže koncovka nám dneska selhávala… První gól jsme tak inkasovali my, jak jinak, po chybné rozehrávce… O to víc jsme se nadřeli na srovnání skóre. Loki na nic nečekal a chytře rozehrál trestňák, Kris pohotově vystřelil, a i když jeho střela šla po zemi a nebyla příliš razantní, byla naštěstí přesná, takže do půle 1:1!

Druhý poločas jsme zase dobývali bránu Ležáků. A ti opět trestali. Rychlý protiútok byl zakončen skákavou střelou, která se dostala do brány. Naštěstí Juris tvrdou ranou mezi nohy gólmana srovnal. Jenže další brejk a milimetrově přesná střela do růžku a znovu jsme prohrávali. Hra vabank, čili vše do útoku, nám vytouženou trefu nepřinesla. Soupeř si vítězství pojistil sekundu před koncem střelou do prázdné…

Třetí hrací den HFL nám nevyšel a naše ambice jsou u bodu nula. Opustit 5. místo už asi nebude v našich silách, ale ještě není konec!

09:57 - Orlovští ležáci - 0:1
18:43 - Růža Kristián (Gabzdyl Adam) - 1:1
28:15 - Orlovští ležáci - 1:2
32:31 - Wawrzyk Jiří (Gąsior Michal) - 2:2
34:47 - Orlovští ležáci - 2:3
39:59 - Orlovští ležáci - 2:4

Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.