28.6.2015 - HFL - Florbal Stonava - Slovan Havířov 1:7 (1:3, 0:4)

Třetí pokračování naší HFL je tady. Minule jsme se vrátili do hry o medailové příčky, takže jsme byli bojovně naladění. První soupeř byl těžký – Slovan Havířov, který jsme loni neporazili. Letos jsme věřili, že by to mohlo vyjít…

Úvod byl spíše opatrnější a to je něco pro nás. Udeřili jsme hned ze začátku! Dobroš si naběhl před bránu, kde jej oslovil přesným pasem Kris. Dobroš pak krásně vymetl růžek brány! 1:0. Slovan ztratil ostych a museli jsme se ohánět. Šance jsme také měli, ale nedokázali je proměnit, takže stav 1:0 trval až do koncovky prvního poločasu. To jsme bohužel už inkasovali. Naše obrana začala chybovat více, než je zdrávo a hned jsme měli 3 fíky v bráně.

Jak jsme skončili první půli, tak jsme začali i druhou – další inkasovanou brankou. Naše útočné snažení bohužel góly nepřinášelo a soupeř hrozil rychlými protiútoky. Když se přidaly další chyby, nebylo co řešit. Výsledek mluví za vše. Slovan nás jasně přehrál a náš sen o titulu je definitivně fuč.

04:44 - Dobrovolný Jakub (Růža Kristián) - 1:0
18:01 - Slovan Havířov - 1:1
18:40 - Slovan Havířov - 1:2
19:21 - Slovan Havířov - 1:3
20:35 - Slovan Havířov - 1:4
28:20 - Slovan Havířov - 1:5
29:11 - Slovan Havířov - 1:6
36:30 - Slovan Havířov - 1:7

Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.