29.11.2013 - Bílý tým - Černý tým 10:12 (2:4, 1:3, 4:3, 3:2)

Na páteční tréninkový zápas se sešlo po 8 hráčů na každé straně, což slibovalo zajímavé utkání. V bráně bílých místo zraněného Fukaly nastoupil Jan Baláš. Po dlouhé době se objevili Martin Byrtus a Jerzy Gąsior.

Úvodní branku vstřelili černí. Chybu v obraně potrestal Martin Byrtus. Hned na to podnikl rychlý výpad Filip Junga, který naservíroval míček Marku Wróblovi - 0:2. Bílí snížil ve 13. minutě zásluhou spolupráce bratrů Gąsiorových. V 15. minutě Adam Nalewajka vystihl rozehrávku bílých a po obehráni bránícího Dalibora Tůmy skóroval - 1:3. Za minutu snižoval Marek Duda. Jenže 4 vteřiny před sirénou zavěsil Marek Kožusznik a černí opět vedli o 2 branky.

Úvod druhé čtvrtiny patřil černým. Nejprve zvýšil Kožusznik a po něm Junga - 2:6. Snížení zařídili opět bratří Gąsiorové. V poslední minutě udeřili černí. Baláše prostřelil Marek Zaremba - 3:7.

Černí zvýšili svoje vedení záhy po začátku třetí čtvrtiny. Tomáš Neuwirth svým typickým způsobem zakončil blafák. Jiskřičku naděje pro bílé vykřesal Michal Gąsior, ale další branky Neuwirtha a Wróbla daly černým vedení 4:10. Černé vedení uspokojilo a začali hrát individuálně. Bílí toho využili a snížili zásluhou Byrtuse, Klegy a Dudy a rázem to bylo 7:10.

Naděje bílých definitivně utnul Wróbel. Jeho dvě branky v úvodu poslední části rozhodly. Bílí sice mohutně finišovali zásluhou branek Dudy, Andrušky a Michala Gąsiora, ale na více nezbyl čas, protože jsme museli končit dříve.

04:15 - Byrtus Martin (bez asistence) - 0:1
04:32 - Wróbel Marek (Junga Filip) - 0:2
12:02 - Gąsior Jerzy (Gąsior Michal) - 1:2
14:47 - Nalewajka Adam (bez asistence) - 1:3
15:44 - Duda Marek (Tůma Dalibor) - 2:3
19:56 - Kožusznik Marek (Byrtus Martin) - 2:4
21:16 - Kožusznik Marek (bez asistence) - 2:5
23:38 - Junga Filip (Kožusznik Marek) - 2:6