5.7.2013 - Bílý tým - Černý tým 10:7 (3:2, 1:2, 3:1, 3:2)

První utkání třetího kvartálu přineslo slušnou účast 18 hráčů. Zajímavostí bylo účinkování Pavla Bluse nejprve v černém týmu a pak i v bílém.

Zápas začal ve svižném tempu. První branky se dočkali černí. Střelu Wawrzyka tečoval krkolomným způsobem Andruška. Ve 12. minutě vedli černí 0:2. Na konci kombinační akce byl Kožusznik. O minutu později bílí snížili. Rychlý protiútok zakončil střelou z první Byrtus. V 17. minutě zaváhali obránci černých. Nabídnuté šance se chopil Michalec a bylo srovnáno - 2:2. Před koncem čtvrtiny bílí otočili stav. Kozieł vybojoval míček pro Byrtuse, jehož střela propadla pod rukou Chorzempy - 3:2.

Černí srovnali hned po přestávce. Gabzdyl si naběhl mezi kruhy a prostřelil Fukalu - 3:3. Ve 26. minutě šli opět do vedení bílí. Kus zakončil akci Gąsiora. Vedení bílým vydrželo až do 37. minuty kdy Kožusznik po pasu Ćmoka vystřelil z otočky přesně pod víko - 4:4.

Úvod třetí čtvrtiny patřil černým. Gabzdyl zakončil sólo střelou, kterou Fukala zkrotit nedokázal a míček se došoural až za brankovou čáru - 4:5. Bílí srovnali ve 47. minutě. Kus našel volného Gąsiora, který si u tyčky počínal zkušeně. Počkal na gólmana a blafákem zasunul míček do prázdné brány. Pak nastal čas Michalce, který nejprve v 53. minutě zakončil pěknou kombinační akci a o minutu později stál přesně u tyčky a v poklidu doklepl míček sítě - 7:5.

Aby toho nebylo málo, v 63. minutě si Michalec zaběhl za zkoprnělou obranu a pohodlně zvýšil na 8:5. Černí se snažili prosadit většinou individuálně, ale to na bílé neplatilo. Další branku přidali v 73. minutě. Kozieł  nahrál Byrtusovi do úniku a ten nikým neatakován nedal Chorzempovi šanci. Za další dvě minuty dovršil desítky střelec dne Michalec. Černí ještě skóre korigovali poté, co začali znovu kombinovat a výsledkem byly branky Wawrzyka a Kožusznika.

Po dvou hrozivých debaklech přišlo tentokrát pohledné utkání. Bílí svým kolektivním pojetím však černé opět přehráli.

06:59 - Andruška Dominik (Wawrzyk Jiří) - 0:1
11:33 - Kožusznik Marek (Gabzdyl Adam) - 0:2
12:58 - Byrtus Radomír (Michalec Stanislav) - 1:2
16:00 - Michalec Stanislav (bez asistence) - 2:2
19:23 - Byrtus Radomír (Kozieł Michal) - 3:2
20:58 - Gabzdyl Adam (Wawrzyk Jiří) - 3:3
25:41 - Kus Ondřej (Gąsior Michal) - 4:3
36:13 - Kožusznik Marek (Ćmok Lech) - 4:4