6.12.2015 - MFL - Florbal Stonava - Goralia Team 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)

Čekal na nás poslední zápas podzimní části MFL. Náš soupeř, Goralia Team, byl v tabulce o 1 místo a 3 body za námi, takže důležitý zápas. Hned na začátku zápasu nás potěšila soupeřova střídačka, na které bylo 6 hráčů. To někdo okomentoval, že vést 3:0 by stačilo, no odvážné řeči.

Po 4 minutách od úvodního vhazování Juris vsítil první gól zápasu, což nás hodně uklidnilo. Soupeř občas zahrozil, ale s postupem času se musel čím dal tím víc věnovat bránění. Ke konci první třetiny Kožo zametl míček do branky a chvíli na to Jura přidal třetí gól. No pěkný výsledek chlapi!

Druhá třetina, druhy kousek Jurise, 4:0. Pak přišlo nedorozumění při střídání, čehož soupeř ihned využil a snížil na 4:1.

Třetí třetinu jsme začali odpovědně, soupeřovi docházely síly a tak přidal druhý kousek i Kožo, pak dva kousky i Janek, což znamenalo krásné vítězství 7:1.

03:21 - Wawrzyk Jiří (Gąsior Michal) - 1:0
12:49 - Kožusznik Marek (Gabzdyl Adam) - 2:0
14:32 - Gąsior Jerzy (Gąsior Michal) - 3:0
23:55 - Wawrzyk Jiří (bez asistence) - 4:0
27:20 - Goralia Team - 4:1
34:16 - Kožusznik Marek (Ćmok Jan) - 5:1
38:48 - Ćmok Jan (Kožusznik Marek) - 6:1
42:01 - Ćmok Jan (Gabzdyl Adam) - 7:1

Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.