7.12.2013 - III. Stonava Cup - Florbal Stonava - Vratimovská vemena 4:4 (2:2, 2:2)

Do dalšího utkání nastoupil do brány Daniel Fukala. Proti soupeři z Vratimova jsme dosud nedokázali uspět, takže o motivaci bylo postaráno.

Opět nám vyšel úvod utkání. Ve 4. minutě nabil Dovica Nalewajkovi, který prudkou střelou našel skulinku v postoji brankáře vemen. V 8. minutě Dovica dobře forčekoval a slavil úspěch - 2:0. Ve 12. minutě přišla smolná chvilka. Jedno z vemen přišláplo Nalewajkovi florbalku a ten pak nemohl zasáhnout proti střelci - 2:1. 16 vteřin před koncem jsme inkasovali podruhé a utkání bylo znovu otevřené.

Do druhé půle nenastoupil kvůli zraněnému kotníku Dovica. Vratimovští to využili dvěma slepenými góly v 18. minutě a otočili stav na 2:4. Naštěstí jsme se nevzdali. Ve 24. minutě snížil Wróbel, který byl opět na správném místě. Zdálo se, že nás Vratimov porazí i tentokrát, 8 vteřin před koncem však odstartoval naší radost z vyrovnání Wawrzyk.

Ukázali jsme charakter a ryzí FS srdíčko. První bod ze zápasů s Vratimovem jistě potěší, ale ještě více šance na celkové vítězství.

03:29 - Nalewajka Adam (Dovica Marek) - 1:0
07:18 - Dovica Marek (bez asistence) - 2:0
11:22 - Vratimovská vemena - 2:1
14:44 - Vratimovská vemena - 2:2
17:22 - Vratimovská vemena - 2:3
17:31 - Vratimovská vemena - 2:4
23:53 - Wróbel Marek (Wawrzyk Jiří) - 3:4
29:52 - Wawrzyk Jiří (Kozieł Michal) - 4:4

Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1.