7.2.2014 - Stonava - Svět 9:6 (3:0, 3:3, 1:2, 2:1)

Téměř plná účast slibovala zajímavou podívanou. Stonava do utkání vlétla jak opilec do putyky a v 5. minutě vedla už 2:0. Svět se nemohl střelecky prosadit a tak Stonava navyšovala své vedení. Ve 32. minutě to bylo 5:0! Svět se vzchopil a třemi góly v rozmezí 35. - 38. minuty snížil na 5:3. Hra se vyrovnala. Na konci třetí části svítilo na ukazateli skóre 7:5. 10 minutové nastavení otevřela branka Dovicy, drama se však nekonalo a Stonava dvěma zásahy stvrdila své vítězství. Defenzíva v čele s Fukalou byla dnes pro Svět tvrdým oříškem.

01:23 - Wróbel Marek (Andruška Dominik) - 1:0
04:06 - Růža Kristián (Byrtus Radomír) - 2:0
17:18 - Růža Kristián (Byrtus Radomír) - 3:0
21:17 - Wróbel Marek (Růža Kristián) - 4:0
31:02 - Wróbel Marek (bez asistence) - 5:0
34:22 - Zaremba Kamil (Junga Filip) - 5:1
36:56 - Zaremba Kamil (Junga Filip) - 5:2
37:10 - Zaremba Kamil (Ćmok Jan) - 5:3