8.11.2013 - Bílý tým - Černý tým 13:7 (0:2, 2:3, 6:1, 5:1)

V pátek nám chybělo 8 hráčů, naštěstí jsme sehnali 6 náhradníků, takže se zápas mohl  odehrát ve slušném tempu.

První branka padla ve 13. minutě zásluhou Kavana. Wróbel pak přidal další zásah po střele z úhlu a černí vedli 0:2.

Bílí snížili hned po přestávce Wawrzykem, ale černí dvěma brankami Neuwirtha utekli na 1:4. Wawrzyk pak opět snížil, ale Kavan ponechal tříbrankové vedení černým - 2:5.

Ve třetí čtvrtině bílí spustili kanonádu. Wawrzyk nejprve dvěma góly snížil na 4:5 a dvě branky Gąsiora a Kuse znamenaly stav 7:5. Černí se ještě otřepali, ale byl to znovu Wawrzyk, který zvýšil na 8:5. Za černé snížil Wróbel - 8:6.

Na počátku poslední části snížil Kavan a zdálo se, že z utkání bude ještě drama, jenže hned na to zvýšil Byrtus na 9:7. Černým pak odstoupili 3 hráči (postupně Betík, Kavan a pak i Gabzdyl) a navíc Junga zlomil florbalku. V 6 hráčích do pole už nedokázali vzdorovat rozjetému soupeři, který 4 brankami upravil na konečných 13:7.

12:47 - Kavan Adam (Lhotský Tomáš) - 0:1
18:23 - Wróbel Marek (Kavan Adam) - 0:2
20:46 - Wawrzyk Jiří (Růža Kristián) - 1:2
22:21 - Neuwirth Tomáš (bez asistence) - 1:3
29:55 - Neuwirth Tomáš (Kavan Adam) - 1:4
35:51 - Wawrzyk Jiří (Andruška Dominik) - 2:4
37:15 - Kavan Adam (Wróbel Marek) - 2:5
40:20 - Wawrzyk Jiří (Růža Kristián) - 3:5