8.11.2015 - MFL - Florbal Stonava - Team Stars 6:2 (2:2, 3:0, 1:0)

Tři odehrané zápasy a na našem bodovém kontě stále svítí nula. Předzápasové plány jsou jasné, porazit STARS, soupeře, který je rozhodně hratelný. Soupiska doznala podstatných změn. Pro zranění v dolní části těla je na delší dobu ze hry kapitán a pilíř zadních řad Nalin, z důvodu nemoci se omluvil i další defensivní lídr, Sztefan. Náhrady jsme našli na pomalu, ale jistě "naši farmě" v Orlové, hlavně teda díky tomu, že orlovské béčko chvíli předtím hrálo své zápasy na stejném místě. Pištova účast první nebyla, zato Studna si ve stonavském dresu odbyl premiéru.

Začali jsme mizerně, v čase 1:20 srazil Studna dalekonosnou střelu soupeře do vlastní brány. Záhy jsme hráli přesilovku, během níž jsme inkasovali podruhé a po 4 minutách prohrávali 0:2. Naštěstí to netrvalo dlouho. Gól na 1:2 se hodně podobal tomu, který jsme inkasovali my. Martyho rána zpoza poloviny však tentokrát propadla čistě. Za další 2 minuty srovnal z dorážky Jura a utkání začínalo defacto znova.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu a hlavně Marty si hodně dovoloval dopředu a z hráčů STARS si často dělal kužely. Přidali se i další a nakonec z toho bylo nadprůměrných 6 míčku v síti soupeře. Jelikož naše brána zůstala od 4. minuty uzavřena, bylo z toho krásné a zasloužené vítězství 6:2.

01:20 - Team Stars - 0:1
03:30 - Team Stars - 0:2
05:44 - Wróbel Martin (Kožusznik Marek) - 1:2
07:12 - Gąsior Jerzy (Wawrzyk Jiří) - 2:2
22:40 - Szöke Štefan (Wróbel Martin) - 3:2
23:37 - Gąsior Jerzy (Gąsior Michal) - 4:2
25:33 - Wróbel Martin (Kožusznik Marek) - 5:2
39:22 - Gąsior Michal (Gąsior Jerzy) - 6:2

Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1.