8.12.2013 - MFL - Florbal Stonava - Ossiko Třinec-dorost 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Po Stonava Cupu jsme hned na druhý den nastoupili v MFL. Náročný víkend si vybral svou daň a utkání jsme museli zvládnout se 3 beky v 9 lidech.

První třetina byla ve znamení dobývání branky. Soupeř byl běhavější a využíval naší „rychlosti“ k ohrožení Fukalovy svatyně. Ujala se akce z 10. minuty, po níž jsme prohrávali 0:1.

Ve druhé části jsme chtěli výsledek otočit. Podařilo se nám však jen srovnat. Ve 22. minutě Andruška rychle rozehrál trestný hod na Kaminského, který pohotově zavěsil.

Do třetí části jsme pozměnili sestavu. Začali jsme hrát na 4 beky a 5 útočníku, k úspěchu to však nevedlo. Naše akcie dlouho držel Fukala. Na střelu, která byla tečována přímo do růžku brány, však stačit nemohl.

Opět jsme prohráli a opět o 1 branku. V tabulce jsme klesli na 9. místo, a pokud chceme postoupit do play-off musíme najít recept na střílení gólů.

09:53 - Ossiko Třinec-dorost - 0:1
21:28 - Kaminski Daniel (Andruška Dominik) - 1:1
42:23 - Ossiko Třinec-dorost - 1:2

Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.