9.6.2013 - HFL - Florbal Stonava - Sokol Petřvald 6:1 (2:0, 4:1)

Do třetího turnaje HFL jsme nastupovali se třemi vynucenými změnami. Místo absentujících Vojtěcha FebraAdama Gabzdyla a Jiřího Wawrzyka nastoupili Richard WagnerMarek Wróbel a Marek Kožusznik. Neporazitelnost jsme hájili proti našemu tradičnímu rivalovi - Sokolu Petřvald.

Prvních deset minut utkání bylo ve znamení boje o první branku. Měli jsme více šancí, ale prosadit jsme se nedokázali. Petřvald povolil až ve 12. minutě. Michal Kozieł si naběhl na nahrávku Filipa Jungy a z boku prostřelil gólmana Sokola - 0:1. Druhou branku jsme přidali v 17. minutě. Kombinační akci zakončil střelou pod víko Wróbel - 0:2.

Zklamání z předchozího výsledku i stoupající únava byly zřejmě příčinou dalších branek v petřvaldské síti. V rozmezí dvou minut si dvakrát s obranou Sokola pohrál Junga. Vedení 0:4 nás uklidnilo a začali jsme šetřit síly na další utkání. Toho dokázal Petřvald využít. Ve 34. minutě zaškobrtl Richard Wagner a kapitán Sokola měl snadnou cestu ke gólu - 1:4. Zápas jsme však nevypustili a přidali ještě dvě branky. Ve 37. minutě zakončil rychlou akci střelou pod víko Gąsior a brankou na 1:6 uzavřel skóre Wróbel.

I ve třetím utkání jsme zvítězili a boj o první příčku zdárně pokračuje.

11:46 - Kozieł Michal (Junga Filip) - 0:1
16:41 - Wróbel Marek (Gąsior Michal) - 0:2
21:30 - Junga Filip (bez asistence) - 0:3
23:03 - Junga Filip (bez asistence) - 0:4
33:01 - Sokol Petřvald - 1:4
37:28 - Gąsior Michal (Michalec Stanislav) - 1:5
39:04 - Wróbel Marek (Junga Filip) - 1:6