9.8.2013 - Bílý tým - Černý tým 7:6 (2:1, 1:2, 2:3, 2:0)

Konečně jsme se sešli větším počtu. V bráně černých tentokrát nastoupil Jakub Kotucz, v sestavě bílých se po dlouhé době objevil Tomáš Neuwirth.

Černí po debaklu z minulého týdne měli o motivaci postaráno. Ofenzívy se ujal Marek Dovica, který minule chyběl. V 8. minutě Adam Gabzdyl vysunul Dovicu do brejku a černí vedli. Ve 12. minutě Marek Wróbel neuhlídal podél mantinelu unikajícího Dominika Andrušku a ten srovnal. V 17. minutě to byl znovu Andruška, kdo využil pasu Ondřeje Kuse zpoza brány - 2:1.

Černí srovnali ve 26. minutě. Wróbel nahrával před bránu, kde byl volný Dovica. Hned po buly se dostal míček k Michalu Gąsiorovi, který prostřelil Kotucze - 3:2. Ve 32. minutě Pavel Blus získal míček na půli, střílenou přihrávkou našel Adama Nalewajku, který si zkušeně položil Fukalu a behkendovým blafákem pod víko srovnal na 3:3.

První polovina třetí čtvrtiny patřila černým. Nejprve ve 47. minutě skóroval Dovica po pasu Gabzdyla. O dvě minuty později Blus vysunul do brejku Dovicu a ten se znovu prosadil. Následovala další akce Bluse, kterou zužitkoval z otočky Wróbel - 3:6. Bílí ale zabojovali a dokázali snížit. V 59. minutě proměnil brejk Gąsior střelou do prázdné a hned po buly snížil Radomír Byrtus, který potrestal nepřipravenost gólmana černých, který se ještě občerstvoval - 5:6.

V poslední části hájili černí hubené vedení. Srovnání přinesla akce ze 71. minuty. Wawrzyk vyslal dalekonosnou střelu, která proklouzla Kotuczovi do brány. Žádné z mužstev se nechtělo smířit s remízou, útoky se přelévaly a gól visel ve vzduchu. Šťastnější byli nakonec bílí, v poslední minutě jim vystřeli vítězství Wawrzyk.

Bílí ukázali větší vůli po vítězství i černí však bojovali do konce, snad z výjimkou Wróbla, který odstoupil v poslední částí a vyhnul se tak rozebírání mantinelů.

07:57 - Dovica Marek (Gabzdyl Adam) - 0:1
11:14 - Andruška Dominik (Byrtus Radomír) - 1:1
16:18 - Andruška Dominik (Kus Ondřej) - 2:1
25:24 - Dovica Marek (Wróbel Marek) - 2:2
25:51 - Gąsior Michal (Wawrzyk Jiří) - 3:2
31:50 - Nalewajka Adam (Blus Pavel) - 3:3
46:40 - Dovica Marek (Gabzdyl Adam) - 3:4
48:16 - Dovica Marek (Blus Pavel) - 3:5