II. Stonava Cup

Turnaj se vydařil. Z vítězství se radoval tým Florbal Karviná. My jsme na druhém místě, Sokol Petřvald skončil třetí.

Výsledky:

Sokol Petřvald - Florbal Karviná 3:10 (1:1, 0:5, 2:4) - Favorit z Petřvaldu si měl hravě poradit s Karvinou. Jenže první třetina naznačila, že to nebudou mít tak lehké. Absence rozhodčího využili karvinští, Sokol měl naopak problémy. Druhou třetinu tak ovládla Karviná, která tak vlastně rozhodla zápas. Trochu překvapivý výsledek a jak se později ukázalo i rozhodující k celkovému pořadí.

Florbal Stonava - Sokol Petřvald 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) - komentář k utkání v sekci zápasy.

Florbal Stonava - Florbal Karviná 4:4 (2:1, 2:2, 0:1) - komentář k utkání v sekci zápasy.

Chtěl bych ještě na tomto místě poděkovat Vojtěchu Feberovi a Farmě Stonava za skvělý guláš z daňka, Pavlovi Žemličkovi za pomoc v baru, panu Zielinovi za to, že s náma vydržel až do konce, organizaci PZKO za finanční dar, divákům za hezkou kulisu, a hlavně hráčům za skvělý turnaj.

Speciální poděkování patří také našemu fotografovi Jakubovi Dobrovolnému za skvělé fotografie.